Menu

salon kominkowy 2

http://kominki-tuszewski.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Do_Strony.foto-podstrona.SLIM - podstrona FOTO3gk-is-682.pnglink

AUTORYZOWANY PARTNER:

Content

Breadcrumb

Dlaczego kominek?

Dlaczego warto mieć kominek?

warto-miec-kominekKominek jest coraz częściej spotykaną formą ogrzewania bądź też dogrzewania domu lub mieszkania. Charakteryzują się one między innymi tym, że ogrzewanie za ich pomocą pomieszczeń jest stosunkowo tanie, jeśli weźmie się pod uwagę wszystkie zalecenia producenta.

Stale rosnące ceny gazu oraz prądu przyczyniają się do poszukiwań alternatywnych form ogrzewania domu. Dlatego jedną z najlepszych możliwości obniżki kosztów ogrzewania jest właśnie instalacja kominka. Oprócz kwestii ekonomicznej dobrze zaprojektowany kominek może stanowić atrakcyjny i estetyczny mebel naszego domu. A odpowiednio dobrana kolorystyka może spowodować ze nasze wnętrza staną się przytulne i będą zachęcać do spędzania zimowych wieczorów przy cieple kominka. Nasi konsultanci chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiedniego kominka, nie tylko pod względem ekonomicznym ale uwzględniając gusta i inne najdrobniejsze szczegóły.

 

Szybki Kontakt

kontakt-szybkiKOMINKI TUSZEWSKI
JONATAN TUSZEWSKI


ul. Adama Mickiewicza 3
66-470 Kostrzyn nad Odrą

tel. kom. 690 667 127 

biuro@kominki-tuszewski.pl

fb icon

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook